Media o nas i aktualności

60 procent w 6 miesięcy - Rekordowa sprzedaż mieszkań w inwestycji Manhattan Place przy metro Wilanowska.
sierpień 2015 źródło: www.5avenueholding.com
 
Ponad 60 procent mieszkań w inwestycji Manhattan Place znalazło nabywców w ciągu pierwszych 6 miesięcy sprzedaży. – Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni takim wynikiem i niezmiernie dumni, że nasza inwestycja cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów. – mówi Agnieszka Bonder Dyrektor Operacyjny 5th Avenue Holding S.A., spółki specjalizującej się dotychczas w inwestycjach biurowych, notowanej na GPW. 

Firma 5th Avenue Holding S.A. podsumowała wyniki dotychczasowej sprzedaży mieszkań w inwestycji Manhattan Place. W półrocznym okresie sprzedaży Spółka podpisała umowy zakupu ponad 60% mieszkań. 

„Taki wynik sprzedaży nie byłby możliwy bez zaufania naszych klientów. Rezultaty te udało nam się osiągnąć przede wszystkim dzięki dobrze przygotowanej ofercie oraz takim zaletom inwestycji jak: świetna lokalizacja, tuż przy stacji metra Wilanowska, efektowna architektura i wysoki standard w relatywnie niskich cenach. Od samego początku inwestycja Manhattan Place cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, z miesiąca na miesiąc rosła dynamika sprzedaży. Znacząco udało nam się przekroczyć plan sprzedażowy, co potwierdza, że rynek mieszkaniowy jest w dobrej kondycji, a nasza oferta została bardzo dobrze dopasowana do potrzeb klientów dlatego spotyka się z tak dużym zainteresowaniem Rekordowe wyniki sprzedaży są dla nas motywacją do dalszego rozwoju i pracy. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i spodziewamy się utrzymania dotychczasowego tempa sprzedaży w 2015 roku.” – dodała Agnieszka Bonder Dyrektor Operacyjny oraz Dyrektor Kontraktu odpowiedzialna za inwestycję. 

Rekordowy poziom sprzedaży mieszkań potwierdza skuteczność przyjętej strategii inwestycyjnej i sprzedażowej oraz atrakcyjność realizowanej inwestycji, która cieszy się dużym zainteresowaniem potencjalnych nabywców. Wysoka jakość przedsięwzięć firmy 5th Avenue Holding jest sumą wielu czynników decydujących o sukcesie inwestycji. Wśród nich wymienić należy świetną lokalizację inwestycji, przemyślaną koncepcję architektoniczną oraz efektywnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkania z dużymi balkonami. 

Manhattan Place to - 8-piętrowy budynek mieszkalno – usługowy oferujący mieszkania od 25 do ponad 100 m kw., a także lokale biurowo-usługowe. Inwestycja powstaje w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na Mokotowie, u zbiegu ul. Puławskiej i Al. Wilanowskiej, tuż obok stacji metra „Wilanowska”. Sprzedaż ruszyła w grudniu 2014 roku w momencie rozpoczęcia prac przez generalnego wykonawcę – firmę STRABAG. 

O sukcesie rynkowym Manhattan Place zadecydowała przede wszystkim lokalizacja - z jednej strony w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych dzielnicy, w okolicy Galerii Mokotów i Mokotowa „biznesowego”, z drugiej – obok kameralnych uliczek Służewa. Tuż obok inwestycji jest metro „Wilanowska” i Dworzec Południowy - dla mieszkających w Warszawie to idealne miejsce pod względem komunikacji. 

Do sukcesu przyczyniła się również przemyślana zróżnicowana oferta mieszkań (od 1 do 4-pokojowych) o starannie zaaranżowanych rozkładach. Manhattan Place jest projektem mieszkaniowym, który zaspokoi oczekiwania różnych grup klientów - zarówno tych, którzy chcą usamodzielnić się i potrzebują kawalerki „na start”, par planujących założenie rodziny, rodziców z dziećmi, poszukujących atrakcyjnego miejsca do zamieszkania, jak też tych, którzy planują zakup inwestycyjny. Wszystkie mieszkania mają duże tarasy – nawet do kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Wysoki standard zastosowanych materiałów wykończeniowych i technologii (okładziny z kamienia naturalnego, elementy szklane, forniry) stanowi wizytówkę inwestycji. 

Nabywcy docenili też niewątpliwie zalety architektury: efektowna, pofalowana bryła Manhattan Place, opleciona galeriami balkonów z białego szkła, nadaje budynkowi lekkości ale i dynamizmu co niewątpliwie będzie wyróżniać ją na tle otoczenia. Biała kolorystyka elewacji akcentuje prestiżowy charakter inwestycji. 

Budowa Manhattan Place przebiega zgodnie z harmonogramem. Zakończenie inwestycji planowane jest w II kwartale 2016 roku.
Pozostałe wpisy:
 
Podsumowanie sprzedaży inwestycji Manhattan Place
 
Spółka 5th Avenue Holding S.A. podpisała umowę o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej
 
Podpisanie umowy kredytowej z Bankiem
 
Sprzedaż budynku biurowego Sky Office Center
 
Nowa inwestycja już w sprzedaży
 
Rozpoczęcie budowy Manhattan Place
 
Firma Strabag generalnym wykonawcą inwestycji Manhattan Place w Warszawie.
 
Nowi najemcy w Sky Office Center
 
Spółka 5th Avenue Holding S.A. dokonała uroczystego otwarcia biurowca SKY OFFICE CENTER w Warszawie.
 
Akcje spółki 5th Avenue Holding S.A. zakwalifikowane do segmentu NewConnect Lead
 
Powstaje kameralny biurowiec Sky Office Center
 
Dwóch agentów komercjalizuje Sky Office Center
 
Budner buduje Sky Office Center w Warszawie
 
Spółka 5th Avenue Holding S.A. członkiem British Polish Chamber of Commerce
 
Vertigo Property Group komercjalizuje Sky Office Center
 
Sky Office Center ma być gotowy jesienią 2013r.
 
Medal Europejski dla spółki 5th Avenue Holding S.A.
 
Umowa sprzedaży budynku biurowego Okęcie Business Point
 
Biurowiec Okęcie Business Point sprzedany
 
Rozpoczęcie budowy Sky Office Center
 
Umowa kredytowa
 
5th Avenue Holding: debiut na New Connect i nowy biurowiec w planach
 
5th Avenue Holding S.A. zadebiutuje na NewConnect
 
Umowa zakupu gruntu w Warszawie
 
Uzyskanie prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę budynku biurowego SKY OFFICE CENTER.
 
Inwestorzy w tym roku mogą na nie wydać 329 mld dol. Dane są znacznie lepsze, od wcześniejszych prognoz
 
Planowany debiut to III kwartał 2011 r. Dla Inwestorów przygotowano atrakcyjną ofertę, która pomoże zrealizować stabilny zysk.
 
W styczniu 2011 5th Avenue Holding S.A. została członkiem Business Center Club w loży Warszawskiej.
 

Media o nas i aktualności

Podsumowanie sprzedaży inwestycji Manhattan Place
Firma 5th Avenue Holding S.A. podsumowała wyniki dotyczące dotychczasowej sprzedaży mieszkań w inwestycji Manhattan Place.
60 procent w 6 miesięcy
Ponad 60 procent mieszkań w inwestycji Manhattan Place znalazło nabywców w ciągu pierwszych 6 miesięcy sprzedaży.
Spółka 5th Avenue Holding S.A. podpisała umowę o dofinansowanie z funduszy UE
Dotacja z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka pozwoli na stworzenie zaawansowanego systemu B2B do realizacji kompleksowych procesów inwestycyjnych oraz zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.
Podpisanie umowy kredytowej z Bankiem
Spółka z grupy 5th Avenue Holding S.A., zawarła z Bankiem umowę kredyt inwestycyjny.

 
5th Avenue Holding S.A. | wszelkie prawa zastrzeżone | webmaster